Nevyznáte sa v daniach? Nechajte si poradiť od odborníkov

Dane sú realitou, ktorej sa nikto z nás nemôže vyhnúť. Spoločnosti aj jednotlivci by mali dodržiavať aktuálnu daňovú politiku. Pravdou však je, že podávanie daňových priznaní môže byť zdĺhavou úlohou. 

Keďže je potrebné narábať s číslami, nezostáva tu priestor na chyby. Preto si treba nechať poradiť od spoločností, ktoré majú nespočetne veľa skúseností a potrebné vedomosti na to, aby vám poskytli tie najlepšie služby.

Daňové poradenstvo

Daňové služby Crowe – spoločnosť Crowe disponuje odborníkmi, ktorí vám poskytnú odborné a kvalitné služby. Zameriavajú sa na všeobecné, mzdové a daňové účtovníctvo. Môžete ich osloviť aj s otázkami o audite a právnych postupoch.

Spoločnosť Crowe vždy sleduje všetky legislatívne zmeny v daňovej oblasti na lokálnej a medzinárodnej úrovni. Ich odborníci sú členmi Slovenskej komory daňových procesov a majú vedomosti z mnohých oblastí. 

Medzi ich služby patrí:

  • Zastupovanie pred správcom dane
  • Nepriame dane
  • Daň z príjmov právnických osôb
  • Daň z príjmov fyzických osôb
  • Daň zo závislej činnosti
  • Fúzie a akvizície
  • Transferové oceňovanie a iné služby

Vrátenie daní zo zahraničia

Spoločnosť TJ-Legal sa zameriava na vrátenie daní z Rakúska, Nemecka a Holandska (aj Slovenska). Spočiatku ponúkali pomocnú ruku iba známym, no časom sa záujem o ich služby zvýšil. Tak vznikla spoločnosť TJ-Legal, ktorá sa už osem rokov venuje daňovým priznaniam, spracovaniu žiadostí o rodinné prídavky a príspevkov zo zahraničia. Odborníci z firmy sami pracovali v zahraničí, takže vedia, s akými problémami sa ich klienti najčastejšie stretávajú.

Okrem toho tiež ponúkajú spracovanie daňového priznania pre živnostníkov a obchodné spoločnosti. Všetky služby sú dostupné online a spoločnosť môžete kontaktovať prostredníctvom webového formulára.

Nelámte si hlavu zložitými úkonmi, nebehajte po úradoch a nechajte si poradiť od odborníkov.

Zdoje: uploading.sk, elements.envato.com

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram