Spoznajte Krahule pri Žiari nad Hronom. Svojim kúzlom vás dedinka prekvapí v lete aj v zime

Ak máte radi prírodu za každého počasia a v každom ročnom období, tohtoročnú dovolenku by ste s celou rodinou mohli stráviť v malebnej dedine s názvom Krahule. Nachádza sa v okrese Žiar nad Hronom v centrálnej časti Kremnických vrchov. Kúsok je to do nádhernej a zaujímavej Kremnice, takže sa tu môžete ubytovať a jazdiť po zaujímavých miestach v okolí. Budete v prírode a pritom budete mať na dosah krásne mestá a miesta.

Chcete ubytovanie s možnosťou uvariť si, alebo nie?

Skvele hodnotený je zrub na Briežku Krahule. Nachádza sa priamo v obci, a ubytovaní budete priamo pod lyžiarskym strediskom. V zrube nájdete jednu dvojlôžkovú spálňu a dve trojlôžkové spálne v podkroví. Dole na prízemí je veľká spoločenská miestnosť s krbom, televíziou, gaučom, ktorý zároveň slúži ako prístelka pre dve osoby. V kúpeľni je vaňa, sprchovací kút aj toaleta. Na prízemí potom nájdete aj samostatné WC. Vonku sa môžete okúpať v kúpacej kadi alebo za príplatok si užiť saunovanie. Požičať si môžete dve elektrobicykle za poplatok. Svoje autá môžete parkovať priamo pri objekte. Je tu k dispozícii internet.

Ak hľadáte ubytovanie Krahule, ktoré vám ponúkne možnosť uvariť si svoje vlastné pokrmy, môžete staviť na Penzión Kôlnička Krahule. Maximálna kapacita je 18 osôb, ktoré sa ubytujú v jednej dvojlôžkovej spálni a štyroch dvojlôžkových izbách s prístelkami na rozkladacom gauči. Izby majú manželskú posteľ, televíziu so satelitom, kúpeľňu s toaletou a sprchovacím kútom. Kuchyňa je vybavená sporákom a elektrickými rúrami. Nechýba krb v spoločenskej miestnosti s gaučom a televíziou, pripojenie k internetu Wi-Fi, vonku nájdete terasu s posedením, gril, ohnisko aj kotlík. Parkovanie priamo pri objekte.

Vydajte sa do malebnej obce Krahule, kde sa budete cítiť ako v raji, a odtiaľ vyrážajte do okolitých známych miest. Kvalitné ubytovanie nájdete na Hauzi. Stačí pozrieť sa na hauzi.sk.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram