Viete kde kúpiť krásny a kvalitný umelý stromček, kam je vhodné umiestniť veniec či girlandu?

Patríte k milovníkom Vianoc a robíte všetko pre to, aby sa u vás doma rok čo rok skvele podarili? Niet divu. Na Vianoce sa predsa schádza široká rodina. Väčšinou u starých rodičov, kde sa stretnú súrodenci s deťmi a príp. už aj ich malé deti. A zvlášť pre maličké ratolesti sa snažíme vytvoriť tú správnu vianočnú a kúzelnú atmosféru.

Či už si pripravujete Vianoce pre seba a žijete single, alebo pre rodinu s dospelými deťmi, alebo už žijete radosťou malých detí, ktoré máte, alebo k vám prídu na návštevu, poradíme vám, kde kúpiť umelé vianočné stromčeky, ale aj kvalitnú výzdobu za rozumnú cenu.

Kúzelná vianočná girlanda a adventný veniec

Vianoce nie sú len o vianočnom stromčeku. Ich atmosféru pomáha dotvoriť mnoho ďalších prvkov. Čo tak vianočná girlanda? Môžete ju umiestniť na zábradlie schodiska, na balkón, ale aj okolo dverí. Dokonalú výzdobu vytvorí aj na stole, komode alebo parapete okna. Využitia je naozaj veľa, napríklad dobre ukáže aj omotaná okolo stĺpu či už betónového alebo kovového. Pokiaľ ju navyše ozdobíte svetielkami, bude pôsobiť ešte lepšie a Váš domov rozžiari. Umelé girlandy môžete využiť opakovane na rovnaké miesta, alebo ich rôzne obmieňať podľa vašej aktuálnej nálady a doladením k farbe vianočnej výzdoby.

Samozrejmosťou vo vianočnej výzdobe sa stávajú vianočné vence. Veniec môžeme umiestniť na vchodové dvere. Domov tak bude pôsobiť sviatočne a upravene. Samozrejme ho môžete zavesiť aj na dvere do izby vašej dcérky alebo syna, násťroční si svoje súkromie a výzdobu o to viac užívajú. Klasikou je aj adventný veniec, ktorý si jednoducho vytvoríte pridaním štyroch sviečok a drobných ozdôb. Vence nie sú zdobené, preto je ľahké zladiť ich podľa farby vašej vianočnej výzdoby.

Umelé vianočné stromčeky

Svetstromcekov.sk ponúka vianočné girlandy, adventné vence, ale aj dekorácie v podobe Santa Clausa, Mikuláša, alebo napríklad vianočné osvetlenie, ktoré môže blikať v rytme hudby, ktorú práve púšťate.

Predovšetkým tu ale zaobstaráte rôzne typy krásnych umelých vianočných stromčekov v rôznych prevedeniach. Ponúkame FULL 3D stromčeky pre najnáročnejších zákazníkov a 3D stromčeky, ktoré sú tiež od tých živých úplne na nerozoznanie. Chcete jedličku, smrek alebo borovicu? Zasnežený, biely stromček, alebo už so zabudovaným LED osvetlením? U nás si určite vyberiete. V ponuke máme umelé vianočné stromčeky v rôznych výškach, od najmenších až po tie extra vysoké. Pokiaľ nedisponujete veľkým priestorom a zároveň si nechcete vybrať z kategórie malých stromčekov, ideálnou voľbou je umelý vianočný stromček 180cm. Tento typ stromčeka sa dokonale hodí do menších miestností, bytov alebo aj detských izieb. Dokonale vykúzli Vianočnú atmosféru a pritom nezaberie veľa miesta.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram